Avslutad | Pant – Torsdag 11 september 2008
Klubbad för
1 Litografi, sign Ardy Strüwer, "pourGERT 50?", 150/200, ca 76x56cm (d). Skickas ej.
1 Reseikon (med kvitto från stadsauktion frihamnen 2007-02-20)
Visa varaPantvaror Övrigt
2 Kannor Gustavsberg grön nyans varav 1 med handtag i trä nagg vid mynning. Skickas ej.