421 - 440 av 526
1...212223...27 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 september 2008

Klubbad för

1 Litografi Ola Billgren-74 84/100 "miljonprojektet" (d). Skickas ej.

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Tavla litografi Sven Lidberg 225/250 "brölopp" (d)

700 kr

Utrop: 900 kr

1 Keramik krus sydamerika med kvitto från 1977 Bogata

2 400 kr

Utrop: 900 kr

1 askfat i glas B.Vallien

Utrop: 600 kr

1 Tavla Rosita Wachtmeister 6893/7500 "katt med blommor"

750 kr

Utrop: 400 kr

1 Silverpokal med gravyr, 1 sockertång, 2 kaffeskedar silver.

Utrop: 450 kr

1 Tavla (bladteknik) sign Helge Artelius ca 21x15cm (d)

1 Tavla akvarell sign S:H Sven Hempel skador 16x21 cm (d)

1 Collier silver med blå sten

1 Tavla blandteknik "Nuclear" Tommy Östmar-66 "komposition", ca 37x46cm (d)

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Tavla akryll blandteknik Marianna Uutinen 27x22 cm (d)

Utrop: 5 000 kr

1 Tavla Mats Norryd goache 40x50 cm "Liemannen" (d)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla olja 25x34 cm "oroligt hav" Henry Fredriksson (d)

550 kr

Utrop: 200 kr

1Tavla litografi Bengt Lindström 188/360, ca 42x31cm (d). Skickas ej.

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla litografi, Thage Nordholm 80/250 36x45 cm (d)

Utrop: 600 kr

1 Tavla olja Bengt Elde "röd" 17,5X27cm (d)

1 800 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl "ur Fredmans epistlar" 42x28,5 cm (d)

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla olja fläckar Ole Schwalbe Olsen 60x45 cm "studie" (d). Skickas ej.

36 500 kr

Utrop: 7 500 kr

1 Tavla olja Lindorm-Liljefors "Räv med fasantupp i tassarna"" 40x54 cm (d). Skickas ej.

Utrop: 10 000 kr

1 Litografi Corneille-95, 47/250, ca 96x75cm (d). Skickas ej.

Utrop: 4 000 kr