Avslutad | Pant – Torsdag 11 september 2008
Klubbad för
1 Bägare, förgylld insida, år 1907, GAB, 7cm, silver. Vikt 36,5g
Visa varaUtgått
1 Bägare, K.Anderson, år 1901, silver, 7,5cm (graverad, sned). Vikt 42,7g
Visa varaUtgått
1 Par ljusstakar, år 1962, BEFA, silver, h:19cm (smärre bucklor)