981 - 1000 av 1 009
1...495051 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008

Klubbad för

Elgitarr, Epiphone Special snr: JI98070458 mjukt fodral, saknar knapp, lackskador, sträng saknas

Utrop: 1 400 kr

Altsaxofon, Yamaha YAS-275. Serienummer 122044. Tygbit till klaff lös, i hårt fodral

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, ESP LTD Korea nr W0237961 med hårt fodral.

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Elbas, Fabrikat? med Seymour Duncan mickar, bruksskick med mjukt fodral, lackskador

2 100 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, akustisk Levin (AB Herman Carlson) modell 119 snr 349959 i mjukt fodral, sprickor, stag saknas i låda

125 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, stålsträngad, mickad Crafter modnr.JTE98CEQ/TR snr.05093080 med mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Hagström snr 53 954089 ,knapp saknas,knapp skadad. reglagen bör ses över, Lackskador, skada på huvud i flightcase

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Förstärkare, Gitarr förstärkare Fender Deluxe 112 360W USA snr LO-661275

Utrop: 5 000 kr

Gitarr, halvakustisk gitarr Ibanez, artcore modell.AG85-TRD-12-01 snr S04120776 med mjukt fodral

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Hondo II, sliten i mjukt bas fodral, lackskador, mickomkopplare defekt

Utrop: 1 700 kr

Elbas, 8-strängad Schecter diamond series, omen-8 snr.0413393 med mjukt fodral, lackskador. Sträng saknas, Mikrofoner bör ses över.

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Cymbal, Sabian AAX Dark Crash 14"

500 kr

Utrop: 400 kr

Cymbaler, Hi-hat lock Paiste 505 Heavy top o bottenlock 14"

500 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Hagström modell F200BLK snr M06110247 med orginal fodral, Nyskick

Utrop: 3 300 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Kay modell KC366 snr.190391 i kartong, saknar strängar

325 kr

Utrop: 250 kr

Gitarr, akustisk gitarr, nylonsträngad Levin LG-8 snr. 568476 i Hårt fodral, Buckligt bakstycke

550 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Rodenstock Sironar 1:5,6 210mm snr 10332354

2 500 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kamerahus Hasselblad 500c/M snr UE 1232162 med 1st 12 magasin snr UR 3129895

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Casio Exilim 8,1MP med manual, cd-skiva, laddare,kablage i orginalkartong

850 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Ficklampa, Surefire M2 Centurion med reservdelshållare, hölster samt orginalkartong

1 300 kr

Utrop: 300 kr