Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008
Elgitarr, Epiphone Special snr: JI98070458 mjukt fodral, saknar knapp, lackskador, sträng saknas
Altsaxofon, Yamaha YAS-275. Serienummer 122044. Tygbit till klaff lös, i hårt fodral
Elbas, Fabrikat? med Seymour Duncan mickar, bruksskick med mjukt fodral, lackskador
Gitarr, akustisk Levin (AB Herman Carlson) modell 119 snr 349959 i mjukt fodral, sprickor, stag saknas i låda
Gitarr, stålsträngad, mickad Crafter modnr.JTE98CEQ/TR snr.05093080 med mjukt fodral
Elgitarr, Hagström snr 53 954089 ,knapp saknas,knapp skadad. reglagen bör ses över, Lackskador, skada på huvud i flightcase
Gitarr, halvakustisk gitarr Ibanez, artcore modell.AG85-TRD-12-01 snr S04120776 med mjukt fodral
Elgitarr, Hondo II, sliten i mjukt bas fodral, lackskador, mickomkopplare defekt
Elbas, 8-strängad Schecter diamond series, omen-8 snr.0413393 med mjukt fodral, lackskador. Sträng saknas, Mikrofoner bör ses över.
Gitarr, Akustisk gitarr Kay modell KC366 snr.190391 i kartong, saknar strängar
Gitarr, akustisk gitarr, nylonsträngad Levin LG-8 snr. 568476 i Hårt fodral, Buckligt bakstycke
Pantvaror Kamera
Kamera, Kamerahus Hasselblad 500c/M snr UE 1232162 med 1st 12 magasin snr UR 3129895