Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008
Herrur, Rolex Oyster Perpetual, Day-Date Chronometer, automat, safirglas, presidentlänk 18K 17cm Snr: L943645
Herrur, Tissot Seastar 660, quartz, stål, datum, safirglas, stållänk 19cm. Batteribyte
Herrur, Citizen Eco-Drive, stål, quartz, datum, safirglas, stållänk 17cm, extra länkar
Herrur, Festina Chrono Bike, stål, quartz, datum, safirglas, stållänk 19cmmed butikskvitto
Gitarr, akustisk stålsträngad gitarr Woods modell W40 med mjukt fodral, Bruksskick, 3 strängfästen defekta, en sträng saknas
Elgitarr, Fender Stratocaster Sunburst Mexico snr MZ2009066 med mjukt fodral, svajarm ngt deformerad
Trumma, virveltrumma DW snr: M260192 snr: i trumma 644223 med hårt case fodral
Gitarr, akustisk mickad, stålsträngad Johnsson LAG-6100TV-BK-4 snr 040401 i mjukt fodral
Elgitarr, Maxtone?, lackskador, sprickor, skador, tonkontroll saknas, glappkontakt, i mjukt fodral
Gitarr, akustisk Yamaha CG120A, nr.00208002 med hårt fodral, skada på huvud, lackskador, sträng saknas
Elgitarr, Gibson Les Paul Classic snr: 012961 med hårt fodral, plektrumskydd i fodralet.