Closed | Pawn – Tuesday 2 September 2008
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Epiphone Special snr: JI98070458 mjukt cover, saknar knapp, lackskador, sträng missing
Pawnitems Misc Music
Altsaxofon, Yamaha YAS-275. Serienummer 122044. Tygbit for klaff unmounted, in hårt cover
Pawnitems Misc Music
Elbas, Fabrikat? with Seymour Duncan mickar, bruksskick with mjukt cover, lackskador
Pawnitems Misc Music
Guitar, acustic Levin (AB Herman Carlson) modell 119 snr 349959 in mjukt cover, cracks, stag missing in box
Pawnitems Misc Music
Guitar, stålsträngad, mickad Crafter modnr.JTE98CEQ/TR snr.05093080 with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Hagström snr 53 954089 ,knapp saknas,knapp damaged. reglagen bör ses över, Lackskador, damage on huvud in flightcase
Pawnitems Misc Music
Guitar, halvakustisk guitar Ibanez, artcore modell.AG85-TRD-12-01 snr S04120776 with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Hondo II, worn in mjukt bas cover, lackskador, mickomkopplare imperfect
Pawnitems Misc Music
Elbas, 8-strängad Schecter diamond series, omen-8 snr.0413393 with mjukt cover, lackskador. Sträng missing, Mikrofoner bör ses över.
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Hagström modell F200BLK snr M06110247 with orginal cover, Nyskick
Pawnitems Misc Music
Guitar, acustic guitar, nylonsträngad Levin LG-8 snr. 568476 in Hårt cover, Buckligt bakstycke
Pawnitems Camera
Camera, Kamerahus Hasselblad 500c/M snr UE 1232162 with 1st 12 magasin snr UR 3129895
Pawnitems Camera
Camera, Casio Exilim 8,1MP with manual, cd-skiva, laddare,kablage in orginalkartong