Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008
Herrur, Caravelle Set-O-Matic automatic, doublé, läderarmband viklås, plexiglas, dag, datum ca 1974
Diverse, 1 Nål "småklubbarnas samorganisation förtjänsttecken", 1 Slät ring graverad, 1 Örhänge med pärla allt 18K
Herrur, Milus Incabloc doublé automatic, plastglas, med datum, läderband ej original, något repig
Gitarr, Akustisk stålsträngad gitarr, J&D Brothers snr: 200 50 304D utan kartong
Gitarr, akustisk gitarr SX, stålsträngad, ser.nr: 9102924 i mjukt fodral, repor i lacken
Pantvaror Elektronik
Kamera, digitalkamera Kodak Easy Share, med USB-kabel, manual, mineskort, cd skiva i kart.
Etsning, signerad Ilon Wikland 280/575 ca 9x12 cm, ur bröderna lejonhjärta med silverfärgad ram