581 - 600 av 1 009
1...293031...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008

Klubbad för

Herrur, Caravelle Set-O-Matic automatic, doublé, läderarmband viklås, plexiglas, dag, datum ca 1974

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Exacta 17 jewels, quartz, doublé, tygband, ej funktionsgaranti

125 kr

Utrop: 50 kr

Brosch, brosch i silver, Stigbert med sten ca11,2g

650 kr

Utrop: 75 kr

Guld, 3 st ringar, 1 med blå sten, 1 med vit sten, 1 mönstrad, 18K ca 4,3g

475 kr

Utrop: 500 kr

Guld, 1 tvåfärgad ring med 15xca0,005ct st, Øca 18 ¾, ca3,8g

Utrop: 700 kr

Diverse, 1 Nål "småklubbarnas samorganisation förtjänsttecken", 1 Slät ring graverad, 1 Örhänge med pärla allt 18K

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Milus Incabloc doublé automatic, plastglas, med datum, läderband ej original, något repig

400 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Tissot 18 K går ej, skadad urtavla, armband 18K brutto vikt: ca69,1g

5 300 kr

Utrop: 4 900 kr

Consertina, från 1870, sliten

475 kr

Utrop: 350 kr

Gitarr, Akustisk stålsträngad gitarr, J&D Brothers snr: 200 50 304D utan kartong

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Eastone, små repor på kroppen, svart fender gigbag

Utrop: 800 kr

Gitarr, akustisk gitarr SX, stålsträngad, ser.nr: 9102924 i mjukt fodral, repor i lacken

Utrop: 750 kr

Elgitarr, Gretsch, axelband, små skador i hårt fordral, något slitet

4 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Canon EOS 350D, Objektiv 18-55mm med batteriladdare

2 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi, 1 litografi signerad Roland Svensson 61/500 ca 25x40cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, digitalkamera Kodak Easy Share, med USB-kabel, manual, mineskort, cd skiva i kart.

400 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, mp3-spelare. apple 60GB med hörlurar, usb-kabel, repig

750 kr

Utrop: 850 kr

Etsning, signerad Ilon Wikland 280/575 ca 9x12 cm, ur bröderna lejonhjärta med silverfärgad ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Teckning, teckning i tusch, signerad Lasse Åberg ca 21x15cm skadat glas i ramen

850 kr

Utrop: 350 kr

Etsning, signerad Åke Lyrholm "Brygga" 1989 4/40 ca 16x12 cm

Utrop: 250 kr