561 - 580 av 1 009
1...282930...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008

Klubbad för

Ljusstake, 5 armad i glas höjd 35cm Ø 29cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Bälte, i utländskt Silver (delar av låset,de runt hålen, ytterdel ej silver). brv 373,8g.

750 kr

Utrop: 1 200 kr

Armringar, 2st i silver öppningsbara

275 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, samt örring 18K 0,2g

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, 1 Halskedja Pilgrim

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhänge, 1st 18K med liten sten 0,4g

Utrop: 75 kr

Mormorsur, 1 boett 18K (ograverad)

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Logines 18K med läderband liten skada på bakboett, plastglas lite repigt

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Ringar, 2st 14K en skadad skenan av, Ø 19 3/4. 15,2

Utrop: 1 600 kr

Släta ringar, 2st graverade 18K 8,9g

Utrop: 1 300 kr

Herrur, Guess i stål, quartz, chronograph, nr 123500G1, stålarmband, små repor, ej funktionsgaranti

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Klackring, med lila sten 14K skev skena, små repor, 4,2g

Utrop: 450 kr

Damur, Certina 1888 quartz stållänk, guldfärgad, batteri slut, små repor, ej funktionsgaranti

Utrop: 475 kr

Fickur, Longines, 2 Boetter i Silver, sliten ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 600 kr

Klockkedja, Doserad Ärtlänk i silver 21,3g

600 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Diesel 5 Bar quartz, läderband ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Oris Automatic, skelettboett, svart läderband. med box och cert, nr: 25-87331 bruksskick

6 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur Certina DS 100 meters saphire i stål, datum, läderarmband, bruksskick

Utrop: 475 kr

Damur, Calvin Klein i stål med stålarmband, ej funktionsgaranti

500 kr

Utrop: 475 kr

Damur, Burberry, i sterling silver, armband med 10st berlocker, allt i silver, med box

4 900 kr

Utrop: 600 kr