Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008
Klubbad för
Bälte, i utländskt Silver (delar av låset,de runt hålen, ytterdel ej silver). brv 373,8g.
Herrur, Guess i stål, quartz, chronograph, nr 123500G1, stålarmband, små repor, ej funktionsgaranti
Damur, Certina 1888 quartz stållänk, guldfärgad, batteri slut, små repor, ej funktionsgaranti
Herrur, Oris Automatic, skelettboett, svart läderband. med box och cert, nr: 25-87331 bruksskick