Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008
Klubbad för
Litografi, "Från stora Nassa" signerad John-Erik Franzén 95/200 ca 27x40,5cm i ram med informationsfolder om motivet
Tavla, oljemålning utan ram signerad av Charles Roka naken kvinna ca73x60cm (d), skickas ej.
Tavla, olja på duk, signerad MLuisa, Maria Luisa Persson ca40x30cm med informationsblad om konstnären (d)
Litografi, 1 litografi sign Lasse Åberg 378/400 ca 36,5x52,5cm i ram (d), skickas ej.