461 - 480 av 504
1...23242526 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Glasfat orrefors

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 tennfat samemotiv

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ask (dosa) gjutjärn med träinsats orintalisk

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

2 glaskaraffer med proppar. skickas ej.

175 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

4 Vinglas på fot i olika färger. skickas ej.

800 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

8 Glas (rödvin) på fot. skickas ej.

400 kr

Utrop: 600 kr

1 Armband 18k. Vikt 3g

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Orrefors 2444 - 511

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Iskhink Orrefors

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

8 Tallrikar Famille rose något nagg. skickas ej.

Pantvaror Övrigt

1 Tennfat Johan Gustav Ryman 1761-1797 diameter 35 cm

1 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skålfat i tenn otydliga stämplar Örebro ca 33 cm

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par mässingljusstakar Skultuna No 39 höjd 21cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par mässingljusstakar Gusum bruk No 53 höjd 15 cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par mässingsljusstakar sign NMB höjd 11 cm något skeva

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Urna med lock, Kina blå/vit (lite små nagg i locket & spricka i knopp). skickas ej.

2 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Övrigt

4 st Rödvinsglas Odelberg junior. skickas ej.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

4 st Likörglas Odelberg junior. skickas ej.

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallskål på fot h.21 cm (nagg). skickas ej.

175 kr

Utrop: 50 kr