Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008
Klubbad för
4 Tavlor på pannå, "1700/1800-tal",ca 42x21cm, "religiösa motiv" maskstungna. skickas ej.
1 Tavla litografi EA Theo Tobiasse "Le Juils de rouisse emigrant New York" (d). skickas ej.
Pantvaror Övrigt
Alladins oljelampa med vit kupa men fungerar bara med lysfotogen dansk. skickas ej.
Pantvaror Övrigt
KARTUSCHLÅDA m/1847 för officer vid Livgardet till häst, silver, 1900-tal; bärringar med fästen sakn