421 - 440 av 504
1...212223...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

1 Litografi Nina Kerola E.t 1/25 "Horisonten" 19x20cm i ram (d) skickas ej.

Utrop: 400 kr

1 tavla R.Högfeldt 29 x 29 med guldram (d) skickas ej.

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Skiss signerad Liljefors-85 på hustrun Anna, fläck dold av torkad penssé, mått:12 x 10 cm i ram i (d) skickas ej.

Utrop: 11 500 kr

4 Teckningar i ram av Kardemumma (blekta) (d) skickas ej.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Litografi Gunilla Mann 224/290 "Slussen" i ram 27x37cm (d) skickas ej.

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Silk screen print test av Andy Warhol 62-62 29 x 30,5 i ram med noteringar a tergo,glaset löst." skickas ej.

Utrop: 18 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Reseur av gul metall samt nyckel & larm i orginaletui (ingen funktionsgaranti)

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Tavla bemålat tryck skadad ram. skickas ej.

200 kr

Utrop: 300 kr

4 St tavlor oljor ovaletter stileben. skickas ej.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Guldskiva ramad Bob Marely (skivbolagets ex). skickas ej.

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Tavla Einar Jolin olja 27x35 "Bönestund Indien" (d) skickas ej.

Utrop: 7 500 kr

1 Olja på pannå, sign otydligt:Los Wlodziemierz 1885"kosack till häst" 23 x 16cm skickas ej.

15 200 kr

Utrop: 4 800 kr

1 Kakemone fukt och andra skador. skickas ej.

Utrop: 1 100 kr

1 Tavla olja Tino Riviero "surrealistiskt"46,5x46,5 cm (d) skickas ej.

700 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla gouasche Rudolf Carlborg-44 "människor i ett rum" 35x32 cm (d) skickas ej.

Utrop: 1 800 kr

1 Gravyr oramad skador veck. skickas ej.

75 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr