Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008
Klubbad för
1 Skiss signerad Liljefors-85 på hustrun Anna, fläck dold av torkad penssé, mått:12 x 10 cm i ram i (d) skickas ej.
1 Silk screen print test av Andy Warhol 62-62 29 x 30,5 i ram med noteringar a tergo,glaset löst." skickas ej.
1 Olja på pannå, sign otydligt:Los Wlodziemierz 1885"kosack till häst" 23 x 16cm skickas ej.