Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008
1 Damur Genevé 14K, quartz, datum med intergreradlänk 14K (batteribyte). Vikt 64,5g
1 Herrur Tag Heuer, Ref:CAF2112 Snr:LY2778, automat, med stållänk, bok, cert 060925, extralänk, box & originalkartong
1 Mormorsur, 14K, Zenith, #137490, (graverad, slitage), Br:vikt 31,4gram. Vikt 31,4g
1 Saxofon GH Hüller Saxophon fabrik schömeckiv modell artist Nr:30740 med hårt defekt fodral (servicebehov)
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Bang & Olufsen Beosystem beolab 6000, TV med stativ, 2 högtalare # 6821. Skickas ej.
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Hemmabiosystem, LG HT302SD-D0 Snr: NEZ34471710, med 5 högtalare, & 1 bashögtalare, 1 subwoofer. Skickas ej.
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Extern hårddisk, Western Digital # WD32001032-001, , med kablage, ej funktionsgaranti!
1 Tavla Emil Schumacher "Barabas II" akryl visst färgsläpp 51x32 cm signerad a tergo-58 (enligt uppgift inköpt på galleri Gummesson i Stockholm). (d). skickas ej.