Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2008
Klubbad för
Gitarr, stålsträngad akustisk Tanglewood modell TW454DLX med mikrofon & EQ i hårt fodral, repor, lackskador
Gitarr, Akustisk stålsträngad Ibanez modell PF60SECE-DVS-27-02 med mikrofon & EQ med mjukt fodral
Elbas, Blade by Levinson 5-strängad snr: 121146 med mjukt fodral, skruvar saknas till bakplatta
Gitarr, akustisk stålsträngad Blueridge modell Br-40 med mjukt fodral, bruksskick, fodralet trasigt
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Sony DCS-W55 med laddare, USB/ Videokabel samt manual o fodral
Fiskespö, Flugspö märke Loop modell Blackline 8 8 4-5 i fodral med tillhörande tubetui