961 - 978 av 978
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2008

Klubbad för

Gitarr, stålsträngad akustisk Tanglewood modell TW454DLX med mikrofon & EQ i hårt fodral, repor, lackskador

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Altsaxofon, Selmer Paris med munstycke, hårt fodral, mindre bucklor, repor

8 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Epiphone modell Sc-350 med gigbag, lackskador

3 600 kr

Utrop: 4 500 kr

Elbas, SX Standard Series i mjukt fodral, stötskada på kropp

Utrop: 1 300 kr

Gitarr, Akustisk stålsträngad Ibanez modell PF60SECE-DVS-27-02 med mikrofon & EQ med mjukt fodral

Utrop: 2 000 kr

Elbas, Blade by Levinson 5-strängad snr: 121146 med mjukt fodral, skruvar saknas till bakplatta

4 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Blueridge modell Br-40 med mjukt fodral, bruksskick, fodralet trasigt

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, kompaktkamera Canon modell Prima Zoom 85 med manual och fodral

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon 85mm 1:1,4D

4 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson modell T250i med laddare samt manual i kartong

950 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Elektronik

Kikare, Albinar 7-15x35 Zoom med etui, skador, Zoom reglage trasigt

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Elektronik

Kikare, Albinar 8x-20x50 Zoom med fodral, bruksskick

600 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Kikare, Zenith 7x50 Marine med fodral, Bruksskick, saknar linsskydd

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Sony DCS-W55 med laddare, USB/ Videokabel samt manual o fodral

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Krus, Höganäskrus 6 liters höjd ca 24cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Fiskespö, Flugspö märke Loop modell Blackline 8 8 4-5 i fodral med tillhörande tubetui

600 kr

Utrop: 550 kr

Vagn, Tågbane vagn med motor Märke HAG i orginalkartong, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 200 kr

Väderstation, kombinerad Termometer, Barometer samt Hygrometer, höjd ca 53cm, skador

275 kr

Utrop: 50 kr