941 - 960 av 978
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2008

Klubbad för

Fat, Ø260mm i silver C.G Hallberg fr. 1936, graverat

650 kr

Utrop: 75 kr

Kanna, i silver 11,5cm hög, skadad

200 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, Omega en boett i silver skadad boett i etui

425 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Seiko, automatic, datum, safirglas, stål, stållänk 17cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Cortébert 18K går ej, flexarmband doublé

350 kr

Utrop: 425 kr

Herrur, Penguin, quartz, stål, datum, safirglas, stållänk 18,5cm

Utrop: 950 kr

Herrur, Geneve, quartz, 18K, datum, länk 18K, 20cm, något skadad brv. 59,4g

5 700 kr

Utrop: 6 400 kr

Parti guld, graverat 18K 7,1g

Utrop: 950 kr

Ring, med sten 18K Ø17 9g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 43,5cm 15,2g

Utrop: 2 500 kr

Ring, med sten 18K Ø17½ 2,7g

Utrop: 550 kr

Parti guld, graverat minst 18K 5,1g

Utrop: 850 kr

Parti guld, graverat, skadat 18K 16,2g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, trasigt 18K 17,8g

Utrop: 2 500 kr

Klarinett, Vito Reso-Tone serienr 721-2 med hårt etui, Bruksskick

450 kr

Utrop: 75 kr

Gitarr, stålsträngad akustisk Dean med mikrofon och EQ i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Epiphone Gibson Special med kartong, reglagen ngt lösa, allt fungerar

850 kr

Utrop: 900 kr

Gitarr, akustisk märke Husets Gitarr modell T-1 med mjukt fodral, Bruksskick, repor

200 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Fender Telecaster Japan med mjukt fodral, stötskada på kropp vid binding på baksidan, sträng saknas

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Trummor, Congas märke Club Salsa Percussion med fast nyckel

475 kr

Utrop: 350 kr