Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2008
Klubbad för
Elgitarr, Epiphone Gibson Special med kartong, reglagen ngt lösa, allt fungerar
Gitarr, akustisk märke Husets Gitarr modell T-1 med mjukt fodral, Bruksskick, repor
Elgitarr, Fender Telecaster Japan med mjukt fodral, stötskada på kropp vid binding på baksidan, sträng saknas