421 - 440 av 483
1...212223...25 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 15 maj 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Skulptur "mamma och dansande barn" av Gunnel Frieberg, höjd: 25 cm (d)

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

1 Telefon Sony Ericsson c380 skador med laddare samt ficka

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skulptur Målerås Mats Jonasson "tuppfäktning"

1 300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasflaska med nisch och propp Kosta Boda

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Kosta Boda Kjell Engman höjd 31,5 cm

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigurin Madonna nagg lagningar

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kattfigurin mörpatenterad "Egyptisk katt gud"

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Porslinskål nagg UHV

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 porslinsvas UHV

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål Anna Lena Stålnacke

200 kr

Utrop: 300 kr

1 Skulptur Mats Holmberg sign MH-66 15/105 höjd med sockel 29 cm (d)

600 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Gustavsberg Studio 1940-tal Harpälsglasyr några repor spricka vid bård (d)

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

6 Mat, 6 assietter, 6 mellanrättstallrikar, grädd, 1 socker, 1 salladskål Nobel

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Parfymplakong i överfångsteknik sked skadad

Utrop: 400 kr

3 litografier signerade Carin Adler 28-30/360 oramade ,ngt tummade hörn. (d)

Utrop: 800 kr

6 Litografier 1938 " Kompositioner" 49/100, Esias Thorén (d)

Utrop: 2 300 kr

1 Litografi Lars Norman 216/310, utan glas , skador. (d)

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla olja Einar Jolin-64 55x47 cm "rådjur" (d)

Utrop: 9 000 kr

2 Nålfat i silver år 1864

650 kr

Utrop: 700 kr

1 brevkniv i brons i etiu jugend

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr