Avslutad | Pant – Torsdag 20 mars 2008
Klubbad för
1 Olja på papp"fruktstilleben" signerad P.Röding 1921 , 21 x 15 cm, färgbortfall smärre
1 Olja Sign AÖ-77, Alma Öhrström "vinter i skärgården" 35 x 46 cm ,anteckningar a tergo (d)
1 Olja signerad AÖ-84, alma Öhrström" en katt.." 35 x 46, dikt med dedikation a tergo (d)