421 - 440 av 613
1...212223...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 20 mars 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur sittande kvinna i elegant klänning Wallendorf h. 19 cm 1900-talets senare del

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Pokalglas h 26 cm Reijmyre Margareta Hennix

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par tvåarmade tennljusstakar Svenskt Tenn "ela"

300 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par mässingstakar Skultuna Bruk nr 48

500 kr

Utrop: 400 kr

3 St silverringar

200 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasvas Skurf h 10 cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasskål Orrefors

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Brevpress av glas Ronneby

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Värja med balja (bladet något rostigt, balja ngt buckligt)

4 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusspeglar av gjutjärn med ljushållare varav en något lös

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparhink

375 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fotogenlampa i mässing / glas ( del def-sprucken, kupa smärre naggad )

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas av glas ca 25,5 cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Solglasögon Ralph Lauren små repor med fodral och kvitto

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparkastrull med lock diverse omarbetad skador

100 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Snusflaska glas inside målad

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Snusflaska Kina (sked trasig)

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Soapstone figurin "drakar" med etui

700 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla träsnitt E.A signerad Garcia

75 kr

Utrop: 50 kr

100 kr

Utrop: 50 kr