Avslutad | Pant – Torsdag 20 mars 2008
Klubbad för
1 Tavla litografi Henry Heerup "elskende par i ornament skoven" (d)
Visa varaUtgått
1 Ring 18k storlek 16 med diamanter 7x0,05ct 3,6 gram. Vikt 3,6g
Visa varaPantvaror Konst
1 oljemålning sign Christian B Feght år 1860 ca 88x64cm krackeleringar skador "fors"