381 - 400 av 613
1...192021...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 20 mars 2008

Klubbad för

1 Akustisk Gitarr Fender (Korea) mod:Redondo II snr:90268973 med mjukt fodral

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Canon A-1snr:1096290 med 1 objektiv Canon 50mm 1:1,8 snr:192791 (ingen fuktionsgaranti)

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon F4 snr:2566703 med 1 objektiv Nikon 35-80mm 1:4-5,6D snr:4455299

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Videobandspelare Philips VR-675 med fjärrkontroll & kablage

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

1 Radio scanner Uniden Beancat UBC220XLT Twin Turbo snr:34002369 med laddare

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 DVD/VHS Video Samsung DVDV6600 med manuall & kablage

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

1 Cd-freestyle Denver DMP347 mp3-digital 120/45 seconds digital anti-shock system cd-r/rw playback med hörlurar & skiva Rod Stewart "Still the same Great rock classics of our time" (saknar fodral)

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

1 Cd-spelare Denver TC-13 Cd-r/cdrw playback med kablage & skiva "Classic Country giants"

150 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla färgserigrafi med polymateria på duk Enrico Baj 604/1200 72x57cm "spiltrad karaktär" (d)

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr

ÖSTLIHN, Barbro (1930-1995) «Normandie II, le Ciel» 107x81 cm. Utställd på Moderna Museet Stockholm (d)

15 800 kr

Utrop: 14 000 kr

1 Tavla, 1800-tal (okänd konstnär) föreställande "Hebe vattenbärerskan ridande på Zeus" skadad duk & ram, lös i ram

5 500 kr

Utrop: 7 000 kr

1 Tavla Olja sign. Tadeuz.Kamasa "flickporträtt" ca 47x38cm (d)

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla olja otydligt signerad "blomsterstilleben" 35x55 cm

275 kr

Utrop: 250 kr

1 Tavla Uno Stallarholm "September Selaön" 15/50 30x48cm i ram (d)

Utrop: 400 kr

2 Tavlor litografier Kjell Walter 67/200 (d)

Utrop: 600 kr

2 Tavlor litografier Kjell Walter 67/200, 113/200 (d)

Utrop: 600 kr

1 Tavla litografi Bert-Håge Häverö "Järla IF" 252/360 ca.53x67cm (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla litografi Gunnar Alvar 113/260 (d)

Utrop: 300 kr

1 Tavla pastell S.Sundström-51 "hamn-motiv" 23x27cm i ram (d)

Utrop: 400 kr

1 Tavla litografi Henry Heerup-1971 "Stjernebarnet" (d)