Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2008
Pantvaror Glas, porslin
Tallrikar, 4 mattallrikar med genombruten kant "musselmalet" Royal Copenhagen Ø ca 25cm, skickas ej
Pantvaror Glas, porslin
Assietter, 4st med genombruten kant "musselmalet" Royal Copenhagen Ø ca 17cm, skickas ej.
Pantvaror Glas, porslin
Skål, med genombruten kant "musselmalet" Royal Copenhagen Ø ca 23,5cm, skickas ej
Pantvaror Glas, porslin
Fat, Uppläggningsfat 2st Royal Copenhagen "Musselmalet" ca 33,5x25cm, skickas ej
Pantvaror Glas, porslin
Fat, Uppläggningsfat 2st Royal Copenhagen "Musselmalet" ca 36x28,5cm, skickas ej.
Pantvaror Glas, porslin
Fat, Uppläggningsfat 3st Royal Copenhagen "Musselmalet" ca 30x23cm, skickas ej.
Pantvaror Glas, porslin
Fat, Uppläggningsfat 2st med genombruten kant Royal Copenhagen "Musselmalet" ca 29,5x23 resp 36x28cm, skickas ej
Pantvaror Glas, porslin
Kryddset, Salt&Peppar, Royal Copenhagen "Musselmalet" Höjd ca 5,5 cm, skickas ej
Gravyrer, 5 kolorerade gravyrer från Le Bon Ton, föreställande klädmodeller sent 1800-tal, skador, ett trasigt glas
Gravyrer, 6 koloreade gravyrer från Le Bon Ton, föreställande klädmodeller sent 1800-tal, skador, 2 trasiga glas