Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2008
Herrur, International Watch Co Schaffhausen IWC manuell i stål, plastglas, läderband 24,5cm
Herrur, Oris automat refnr 7474 doublé med länk i stål (ej orginal) ca 23cm samt slitet läderband (orginal)
Fickur, med två boetter 18K, graverad, löst glas, med länk 18K, missfärgat tavla, skador, går ej, bruttovikt 34,9gr
Damur, Rolex Lady Datejust Pearlmaster modell K572644 refnr 80318 18K med diamantkrans samt diamantindex, pärlemortavla, länk 18K ca 17cm med box samt certifikat och tillhörande Rolexplånbok i rött läder
Herrur, Cartier Rondo Louie de Cartier 2006 med krokoband ca 19½cm , viklås 18K nr, 0900 1 M 001534 med certifikat i etui/kartong
Gitarr, akustisk Cataluna modell SGN-C81 snr 407500741 med fodral, en sträng saknas
Fiol, byggd av Oscar Stegfeldt 1968 i Solna, med stråke i fodral, bruksskick
Elgitarr, Fender Stratocaster snr V023671 med fodral, sprucket plektrumskydd, saknar baklucka, repor
Pedal, effektpedal Boss Overdrive/ Distortion OS-2 snr LL05979, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital Canon Power Shot S3 IS 6MP med USB samt Videokabel , CD-skiva, manual i kartong
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital Sony DSC-W40 6MP Carl Zeiss optik med laddare samt Videokabel, CD-skiva, manual i kartong, glapp i linsskydd, går att fotografera med. Bruksskick
Pantvaror Kamera
Videokamera, digital Sony modell DCR-HC27E snr 1184147 med laddare, batteri, kablage, CD samt manualer på finska och danska i kartong.
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Nikon D200 snr 4093064 med optik Nikon DX 18-70mm 1:3,5-4,5G samt Nikon 85mm 1:1.18D, batteripack (ej komplett), blixt Prolinca 40203, filter, 4 minneskort a´ 2x 2GB 1x 4GB 1x 512MB CF, saknar laddare och kablage, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson W200 med CD, minneskort 1GB samt Handsfree och USB-kabel, låst till Tele2/Comviq, saknar laddare