521 - 540 av 984
1...262728...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2008

Klubbad för

Herrur, International Watch Co Schaffhausen IWC manuell i stål, plastglas, läderband 24,5cm

4 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Oris automat refnr 7474 doublé med länk i stål (ej orginal) ca 23cm samt slitet läderband (orginal)

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Seiko Kinetic med stållänk 17cm, bruksskick

500 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Seiko Kinetic, dag, datum, stållänk ca 17cm repigt plastglas, bruksskick

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Seiko Kinetic med datum, tygband ca 24cm

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Citizen Titanium Chronograph med länk ca 18cm, datum, larm. Bruksskick

650 kr

Utrop: 800 kr

Fickur, med två boetter 18K, graverad, löst glas, med länk 18K, missfärgat tavla, skador, går ej, bruttovikt 34,9gr

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Rolex Lady Datejust Pearlmaster modell K572644 refnr 80318 18K med diamantkrans samt diamantindex, pärlemortavla, länk 18K ca 17cm med box samt certifikat och tillhörande Rolexplånbok i rött läder

69 000 kr

Utrop: 80 000 kr

Herrur, Cartier Rondo Louie de Cartier 2006 med krokoband ca 19½cm , viklås 18K nr, 0900 1 M 001534 med certifikat i etui/kartong

22 000 kr

Utrop: 25 000 kr

Gitarr, akustisk Cataluna modell SGN-C81 snr 407500741 med fodral, en sträng saknas

500 kr

Utrop: 650 kr

Fiol, byggd av Oscar Stegfeldt 1968 i Solna, med stråke i fodral, bruksskick

1 800 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster snr V023671 med fodral, sprucket plektrumskydd, saknar baklucka, repor

6 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Pedal, effektpedal Boss Overdrive/ Distortion OS-2 snr LL05979, ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Canon Power Shot S3 IS 6MP med USB samt Videokabel , CD-skiva, manual i kartong

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Sony DSC-W40 6MP Carl Zeiss optik med laddare samt Videokabel, CD-skiva, manual i kartong, glapp i linsskydd, går att fotografera med. Bruksskick

750 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, digital Sony modell DCR-HC27E snr 1184147 med laddare, batteri, kablage, CD samt manualer på finska och danska i kartong.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Digitalkamera, Nikon D200 snr 4093064 med optik Nikon DX 18-70mm 1:3,5-4,5G samt Nikon 85mm 1:1.18D, batteripack (ej komplett), blixt Prolinca 40203, filter, 4 minneskort a´ 2x 2GB 1x 4GB 1x 512MB CF, saknar laddare och kablage, ej funktionsgaranti

8 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson W200 med CD, minneskort 1GB samt Handsfree och USB-kabel, låst till Tele2/Comviq, saknar laddare

900 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

Skål, signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, höjd ca 20,5cm, skickas

450 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vinglas, 2st signerade Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, höjd ca 25cm, skickas ej

650 kr

Utrop: 500 kr