Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008
Klubbad för
Mynt, 1 silvermynt märkt 50 Euro Nederlanden 1996 25,9gr 2st samlarmynt från Tumba bruk i oädel metall märkta 5 Euro
Bestick, 4 Knivar L ca 20cm 6 Gafflar L ca 18cm 6 Skedar L ca 18cm allt i silver modell Rosenholm, bruksskick
Herrur, Rolex Air-King modell 5500 refnr 7141006 i stål med oysterlänk i stål 18cm, skadat plastglas,repor
Herrur, Tissot PR 100 quartz modell P681 safirglas, datum, stållänk 18cm, med manualer i box, går ej, en länk skadad
Herrur, Citizen Eco-Drive WR200 Perpertual i stål med stållänk ca 17cm, bruksskick