421 - 440 av 857
1...212223...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008

Klubbad för

Ring, skadad, 18K 2,2g

Utrop: 300 kr

Parti guld, (delar till örhängen) 18K 3,5g

Utrop: 475 kr

Mynt, 1 silvermynt märkt 50 Euro Nederlanden 1996 25,9gr 2st samlarmynt från Tumba bruk i oädel metall märkta 5 Euro

450 kr

Utrop: 450 kr

Silver, 6 bägare, 2 fat, bucklor, graveringar 196,5gr

375 kr

Utrop: 300 kr

Silver, 5 militära plaketter och medaljer 182gr

300 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, 4 Knivar L ca 20cm 6 Gafflar L ca 18cm 6 Skedar L ca 18cm allt i silver modell Rosenholm, bruksskick

3 900 kr

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, Pansar i silver 50,7cm 135,4gr

550 kr

Utrop: 350 kr

Bestick, 3 Knivar i silver L ca 20cm modell Rosenholm, Bruksskick, repor

950 kr

Utrop: 350 kr

Bestick, 12 skedar i silver L ca 12cm modell Rosenholm

1 900 kr

Utrop: 650 kr

Fat, Silver fat, största Ø ca 17cm 144,7gr

1 100 kr

Utrop: 200 kr

Damur, Certina manuell med läderband 19,5cm i bruksskick

100 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Prätina manuell med stållänk 17cm i bruksskkick

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar 50cm med hänge 18K 3,7gr

500 kr

Utrop: 550 kr

Ring, i vitguld med 1 x ca 0,04ct diamant Ø18 18K

400 kr

Utrop: 350 kr

Ring, i vitguld Ø 18 med 1x ca 0,01ct diamant 18K

250 kr

Utrop: 250 kr

Parti, Ringar, 2 släta 1 med sten, skador, 18K 7,2gr

Utrop: 950 kr

Herrur, Rolex Air-King modell 5500 refnr 7141006 i stål med oysterlänk i stål 18cm, skadat plastglas,repor

6 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Herrur, Tissot PR 100 quartz modell P681 safirglas, datum, stållänk 18cm, med manualer i box, går ej, en länk skadad

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Citizen Eco-Drive WR200 Perpertual i stål med stållänk ca 17cm, bruksskick

700 kr

Utrop: 900 kr

Herrur, Tissot Seastar 660 quartz, datum, stål med stållänk ca 19cm, saknar sprint, går ej

700 kr

Utrop: 700 kr