Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008
Herrur, Omega seamaster, quartz, stål, datum, safirglas, orginallänk och gummiarmband, cert maj 1999
Elgitarr, Fender Stratocaster 70-tal (Plektrumskydd ej orginal samt trasigt, orginaldelar garanteras ej, glapp i elektroniken, kantstött på kropp) snr: 381345 med hårt fodral
Kornett, Eterna by GETZEN (små bucklor finns på böj) snr P11306 med mjukt fodral
Elgitarr, Ibanez RG-series 7-strängad (orginaldelar garanteras ej) med mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Nikon Coolpix 5600,minneskort 512Mb, laddare, usb-kabel, manual, kartong
Pantvaror Elektronik
Märklin, Grundsats Märklin Z Mini club (lok, 2st godsvagnar, räls, transformator) art nr 81562 i orginalkartong
Pantvaror Elektronik
Märklin, Tågsats Z Mini club artikelnummer 81415 (lok, kolvagn, 6st vagnar) i orginalkartong