841 - 857 av 857
1...414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008

Klubbad för

Herrur, Cartier Santos, automat, stål, orginallänk sliten, safirglas, datum

Utrop: 6 800 kr

Herrur, Omega seamaster, quartz, stål, datum, safirglas, orginallänk och gummiarmband, cert maj 1999

Utrop: 7 500 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster 70-tal (Plektrumskydd ej orginal samt trasigt, orginaldelar garanteras ej, glapp i elektroniken, kantstött på kropp) snr: 381345 med hårt fodral

13 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Dragspel, Zero Sette Castelfidardo (ingen funktionsgaranti) med väska

1 700 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk Eagle modell CE257BCB ( Nyskick) med mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, Akustisk Rokkomann F338D (sprickor i lacken) med mjukt fodral

850 kr

Utrop: 500 kr

Blockflöjt, Ariel AB210R med fodral

425 kr

Utrop: 400 kr

Kornett, Eterna by GETZEN (små bucklor finns på böj) snr P11306 med mjukt fodral

3 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Ibanez RG-series 7-strängad (orginaldelar garanteras ej) med mjukt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Eos 50E, Objektiv Canon ultrasonic 28-80mm 1:3,5-5,6

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Nikon F-401 (ingen funktionsgaranti)

200 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Nikon Coolpix 5600,minneskort 512Mb, laddare, usb-kabel, manual, kartong

800 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Märklin, Grundsats Märklin Z Mini club (lok, 2st godsvagnar, räls, transformator) art nr 81562 i orginalkartong

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

Märklin, Tågsats Z Mini club artikelnummer 81415 (lok, kolvagn, 6st vagnar) i orginalkartong

650 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Motorola W220 med laddare, manual, kartong

850 kr

Utrop: 300 kr

Bowlingklot, Brunsvik ultimate inferno med väska

325 kr

Utrop: 500 kr

Bowlingklot, 1st Storm Trauma, 1st Ebonite Maxim med väska

650 kr

Utrop: 1 000 kr