Avslutad | Pant – Torsdag 13 december 2007
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Qtek 8020, snr: 354650000636096, laddare, manual, telefonlåst, ingen funktionsgaranti
Pantvaror Övrigt
1 Kaffekanna med lock, propp något böjd, H: ca 31cm, 1 Snipa, små bucklor, H: ca 11cm, Royal Holland tenn
Pantvaror Övrigt
1 minnesmedalj "A future for our past", utgiven med anledning av europeiska byggnadsvårdsåret 1975, brons, i ask med äkthetsintyg
Pantvaror Övrigt
1 Litografi sign Karl Höglund, "Ea till Lena från vännen Kalle", ca 52x43cm, oramad
1 Tavla, olja på duk, "marint motiv", ca 51x62cm, signerad Joseph, visst färgbortfall, ram skadad