381 - 400 av 413
1...192021 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 13 december 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

6 Golfbollar i kartong

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

2 Högtalare Jamo Concert 7, ett element skadat, snr: 4004939812/13

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Malmkrona, 6-armad, 1 lampskärm saknas, sladd bör bytas, ingen funktionsgaranti

Utrop: 650 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skål, diameter: ca 22cm, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda

425 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Fat, diameter: ca 32,5cm, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda

225 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon Qtek 8020, snr: 354650000636096, laddare, manual, telefonlåst, ingen funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla, "Tigeransikte", olja på duk, ca 46x38cm, Madelene Pyk, i ram

9 000 kr

Utrop: 11 000 kr

9 000 kr

Utrop: 11 000 kr

9 000 kr

Utrop: 11 000 kr

9 000 kr

Utrop: 11 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna med lock, propp något böjd, H: ca 31cm, 1 Snipa, små bucklor, H: ca 11cm, Royal Holland tenn

225 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 minnesmedalj "A future for our past", utgiven med anledning av europeiska byggnadsvårdsåret 1975, brons, i ask med äkthetsintyg

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas, H: ca 17,5cm, diameter: ca 6cm, Gustavsberg, Argenta, nr: 1029 III

550 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas, H: ca 6cm, Gustavsberg, Argenta, nr: 960

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 Glas med trähållare, Sea glasbruk Kosta, kartong

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Litografi sign. Peter Dahl, EA VIII/XXV, ca 91x64cm, små kantskador, oramad

1 400 kr

Utrop: 750 kr

1 Litografi sign Karl Höglund, "Ea till Lena från vännen Kalle", ca 53x43cm, oramad

850 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Litografi sign Karl Höglund, "Ea till Lena från vännen Kalle", ca 52x43cm, oramad

500 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla, olja på duk, "marint motiv", ca 51x62cm, signerad Joseph, visst färgbortfall, ram skadad

350 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon LG U890, snr: 605KPMZ280915, headset, USB-kabel, laddare & kartong, låst till 3

Utrop: 650 kr