Avslutad | Pant – Torsdag 13 december 2007
1 Herrur Tissot MotoGp limited edition, snr: 3202/4002, gummilänk med viklås, batteribyte
1 Herrur Tissot PRS200, chronograph, datum, stål, snr: RKT-HA-12339, vridring def, sprint bör bytas
1 Herrur Seiko sports 150 chronograph, datum, alarm, glas & boett repig, gummilänk
1 Herrur Omega Seamaster Professional, stål, datum, automatisk, snr: 80676363, länk & lås repigt
1 Akustisk gitarr Yamaha FG-400A, snr: 20222564, smärre stötskador, med gigbag
1 Förstärkare Roland Micro Cube, snr: SU45558, batteri eller nätdrift, nätsladd, bärrem
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Canon PowerShot G5, 5MPix, 128Mb minneskort, laddare, usb-kabel, ngt kantstött
Pantvaror Kamera
1 Kamera Leica M2, snr: 1050522, små repor & bucklor, slitet gummihölje, 1 Objektiv Leitz Canada Summicron 1:2/35, snr: 2066190
Visa varaPantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Samsung SGH-X640, snr: 357111002134835, laddare, kartong, låst till Telia
Pantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Nokia N73, snr: 359738/00/857404/0, hörlurar, laddare, USB-kabel samt kartong, låst till 3