321 - 340 av 413
1...161718...21 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Torsdag 13 december 2007

Klubbad för

1 Stel öppningsbar armmring med vit sten, finskt silver. Vikt 28,3g

500 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge med färgade stenar, silver. Vikt 11,9g

350 kr

Utrop: 50 kr

1 Ring med färgad sten, stämplad år 1967, stl: 16 3/4, silver. Vikt 7,6g

250 kr

Utrop: 50 kr

2 Hängen, silver (saknar öglor). Vikt 5,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge "skorpion", silver. Vikt 2g

50 kr

Utrop: 50 kr

1 Vristsmycke, ca 32,5cm, små bucklor, silver. Vikt 123,8g

650 kr

Utrop: 450 kr

12 Kaffeskedar, ca 110mm, gravyr, modell: Eva, silver. Vikt 143,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

17 Moccaskedar, ca 100mm, silver. Vikt 155,9g

400 kr

Utrop: 450 kr

1 Par ljusstakar, Löfman, MGAB, H: ca 16cm, stämplade år 1986, silver

1 Kedja Pansar, ca 60cm, silver. Vikt 283g

1 200 kr

Utrop: 750 kr

1 Armband Pansar, ca 22cm, silver. Vikt 21,2g

1 Ring med röd sten, stl: 16 1/2, silver. Vikt 13,2g

6 Mynt, silver, "The Allied Forces Silver Proof Collection" med äkthetsintyg i ask. Vikt 170g

800 kr

Utrop: 750 kr

4 Matknivar, ca 205mm, modell: Vasa, silver. Vikt 208,2g

700 kr

Utrop: 500 kr

4 Matgafflar, ca 180mm, modell: Vasa, silver. Vikt 142,5g

700 kr

Utrop: 500 kr

4 Matskedar, ca 180mm, modell: Vasa, silver. Vikt 167,5g

425 kr

Utrop: 500 kr

1 Dessertsked, ca 150mm, modell: Vasa, silver. Vikt 28g

100 kr

Utrop: 50 kr

7 Skedar, ca 135mm, "Europas Konungar och Drottningar", Franklin Mint, silver, äkthetsintyg och etui. Vikt 225,7g

550 kr

Utrop: 450 kr

1 Par ljusstakar, H: ca 18cm, silver

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

2 Muggar, gravyr: "Skål för nya tider! Till firandet av år 2000 - nytt sekel - nytt millenium", silver

250 kr

Utrop: 50 kr