101 - 120 av 356
1...567...18 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 8 november 2007

Klubbad för

1 Ring med diamant ca 0,02ct, "Love you" design Ole Lynggaard, stl:15 1/2, 18K, etui & kvitto. Vikt 10,8g

3 000 kr

Utrop: 3 900 kr

1 Par örhängen rg/vg, 18K. Vikt 1,2g

1 Kedja Singapore 38cm, 1 Berlock "hjärta", 18K. Vikt 2,2g

1 Par örhängen Bismarck, 18K. Vikt 1,3g

1 Armband flätat rg/vg/gg, 18cm, 18K. Vikt 3g

1 Berlock "hjärta", 18K. Vikt 0,3g

2 Berlocker "hjärtan" (1 med lila sten), 18K. Vikt 0,3g

1 Berlock "droppe", 18K. Vikt 0,4g

Diverse smycken (vissa defekta), 18K. Vikt 3,1g

1 Collier Rävsvans, 45cm, 18K. Vikt 9,6g

1 Ring "hjärtan" med diamanter ca 0,015ct (3st), stl:18, 18K. Vikt 1,4g

1 Berlock "Tweety Bird" Warner Bros, 18K. Vikt 0,4g

1 Berlock "hjärta" med grön sten, 18K. Vikt 0,6g

1 Collier doserad Bismarck, 42cm, 18K. Vikt 7,9g

1 Armband Bismarck (slitet), 18K. Vikt 15,3g

Utrop: 2 300 kr

1 Berlock "delfin", 18K. Vikt 0,4g

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Collier manglad Pansar, 43cm, 18K (smärre bucklor). Vikt 5,9g

700 kr

Utrop: 900 kr

1 Ring (bucklig), 18K. Vikt 6,2g

750 kr

Utrop: 950 kr

1 Pärlcollier 4-radigt med sötvattenspärlor, blå stenar & förgyllda detaljer, 47cm, förgyllt lås

550 kr

Utrop: 50 kr