Avslutad | Pant – Torsdag 20 september 2007
Klubbad för
1 Klarinett H.N.White Cleveland, försilvrad, sned, packningar dåliga, saknar munstycke med etui, slitet
1 Klarinett Noblet, snr: A37386, gravyr på munstycke, i etui
Visa varaPantvaror Diverse musik
1 Akustisk gitarr Squier SD-3NAT, snr:CS02082836, skadad strap knapp, med gigbag
1 Akustisk gitarr Espala E-5, snr: 17739, med fodral
Visa varaUtgått
1 Akustisk gitarr Höfner, krackeleringar, små skador, med etui
Visa varaUtgått
1 Akustisk gitarr Ibanez AEL20E snr: sq06023616, gigbag (för liten för gitarren)