741 - 760 av 818
1...373839...41 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 20 september 2007

Klubbad för

1 Klarinett H.N.White Cleveland, försilvrad, sned, packningar dåliga, saknar munstycke med etui, slitet

650 kr

Utrop: 50 kr

2 Klarinetter Leblanc dynamic, snr:966B, 1001B, i samma etui

4 300 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Herrur Citizen, automatic, stål/doublé, dag och datum, snr: 140400

600 kr

Utrop: 400 kr

1 Klarinett Noblet, snr: A37386, gravyr på munstycke, i etui

1 Klarinett Noblet, snr: A77872 i etui

600 kr

Utrop: 450 kr

1 Klarinett Buffet Crampon, snr: F55005, med etui

3 700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Akustisk gitarr Höfner (spricka/litet hål i locket) med tygfodral

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Fiol med pärlemoinlägg, utan stråke, i etui

1 Akustisk gitarr Ibanez F-300CW, snr: D814461 med hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Akustisk gitarr Squier SD-3NAT, snr:CS02082836, skadad strap knapp, med gigbag

400 kr

Utrop: 500 kr

1 Elbas Spector med fodral

1 Fiol Tjeckisk med stråke, i etui

1 Banjo Chandos med etui

1 Akustisk gitarr Espala E-5, snr: 17739, med fodral

1 Akustisk gitarr Höfner, krackeleringar, små skador, med etui

1 Elgitarr Fender Stratocaster "Lace Sensor" USA N270094 med etui

7 700 kr

Utrop: 5 500 kr

1 Akustisk gitarr Ibanez AEL20E snr: sq06023616, gigbag (för liten för gitarren)

1 Elgitarr Epiphone Les Paul snr: f97040210, etui

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

1 Akustisk gitarr Seagull Mahogany CW DUET snr: 97333517, etui

3 500 kr

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Kamera

1 Digitalkamera Canon Ixus V3 snr: 5037118365, minneskort 128MB, laddare, USB sladd, manual, cdskiva

550 kr

Utrop: 400 kr