801 - 818 av 818
1...394041 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 20 september 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna, Joh.Engström, nysilver, h: 28cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glaskanna, h: 24cm

500 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Karaff med propp, h: 26,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Solglasögon Versace med fodral

600 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Pentax 10x25 UCF XII, snr: 157403

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tändare Dupont, snr: 16JKT98

2 500 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål Lindshammar, Lars Sestervik 2005, 37,5cm i diameter

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 Glas Lindshamar

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bricka Carl Lindqvist Söderköping 1924, 43cm i diameter

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askkopp Gusum 1991

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring med granater och pärlor, stl: 18 1/4, förgyllt silver. Vikt 4g

Pantvaror Övrigt

1 Ring med sten, gravyr, 18K. Vikt 5,9g

Pantvaror Övrigt

1 Ring med blå sten, stl: 17 1/2, 18K. Vikt 3,1g

Pantvaror Övrigt

1 Ring med blå sten, stl: 18 1/2, 18K. Vikt 2,5g

Pantvaror Övrigt

1 Ljusstake Gusums Bruk 3, H: 48,5cm, mässing

Pantvaror Övrigt

1 Ljustake för 7 ljus, h: 40cm, mässing

300 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Kosta Boda Atoll, H: 19,5cm, i kartong

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla "Musse Pigg" etsning, 86/500, Sowa+Reiser, 16,5x14,5cm inkl. ram

325 kr

Utrop: 50 kr