261 - 280 av 397
1...131415...20 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 juli 2007

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon EM (7843502), 1 motor Nikon MD-E (2231242), 1 objektiv Nikon 35-70/3,3-4,5 (2061507), 1 blixt Agfatronic 261B

650 kr

Utrop: 375 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon EM (7659258), 2 Objektiv Nikon E-serie 50/1,8 (3123083) resp. 135/2,8 (231202)

550 kr

Utrop: 375 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Minolta Dynax 505si (01812566), 1 objektiv Minolta AF 28-80mm 1:3,25(22)-5,6 (57913897), 1 kameraväska Samsonite

400 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerhus Pentax ME (1843704), 1 motor Pentax ME (1223649), 1 objektiv Pentax 50mm 1:2 (4718804), (OBS! Skador - ej funktionsgaranti)

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Pentax 135mm 1:3,5 (6706716), 1 objektiv Vivitar 24mm 1:2,8 (37810995), 1 fodral Pentax

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon F-301, 1 objektiv Nikon 50/1,8, 1 objektiv Makinon 28/2,8, 1 väska Nikon F-301, manual

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Pentax Asahi Spotmatic SP (2353300), 1 objektiv Super-Takumar 28/3,5 (3574158), 2 fodral

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Kamera

1 Systemkamera Nikon F-401s, 1 objektiv Nikon AF 35-70mm 1:3,3-4,5 (slitet obektiv) OBS! Ej funktionsgaranti

350 kr

Utrop: 50 kr

3 Tavlor litografier 58/210 okänd konstnär

Utrop: 800 kr

1 Tavla litografi Örjan Wikström "gata" (d)

225 kr

Utrop: 150 kr

1 Tavla etsning 11/250 Nitka "sextet" (d)

200 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla Stig Fyring lito (d)

Utrop: 125 kr

1 Tavla Harald Lindberg blandteknink 18,5*17 (d)

Utrop: 900 kr

1 Tavla teckning/tusch sign AE(Albert Edelfeldt) "gröna lund" 17 x 28 cm

Utrop: 18 000 kr

1 tavla skiss/förlaga signerad Albert Edelfelt "poserande page" 22,5 x 33 cm

Utrop: 18 000 kr

1 Tavla Sigurd Möller olja 64x45 "Porträtt" (d)

Utrop: 2 000 kr

1 Porslinsfigur signerad GH samt krönt med krona

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Tavla Sigurd Möller olja 64x53 "Porträtt" (d)

Utrop: 3 000 kr

1 Olja signerad Sézaki "fjällandskap" 23 x 32

150 kr

Utrop: 200 kr

1 Olja signerad Lilli Tirén "fjällstuga" 28 x 30 cm

150 kr

Utrop: 200 kr