Avslutad | Pant – Torsdag 3 maj 2007
Klubbad för
9 Matgafflar, 3 matknivar, 4 matskedar, 7 smörgåsknivar, 1 smörgåsgaffel, 3 kaffeskedar, modell rund Svensk, silver (15 graverade)
Bild saknas
1 Collier 46cm flätat läder med silverlås & hänge ref:423, design Georg Jensen, i etui
1 Silveretui från Siam, "elefant-motiv", 9,5x121cm (defekt inredning, lösa delar, bucklor)
1 Bägare, förgylld insida, år 1907, GAB, 7cm, silver. Vikt 36,5g