381 - 400 av 429
1...19202122 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 januari 2007

Klubbad för

1 Olja Humberto Coet 60 x 80 cm "kvinnor vid vatten"

2 100 kr

Utrop: 600 kr

1 Olja Humerto Coet 24 x 32 cm "Kvinnor i skog"

1 400 kr

Utrop: 250 kr

1 Akvarell Nestius 1933 24 x 31 cm

200 kr

Utrop: 250 kr

1 Tavla Inge Pettersson olja "I en mästares trädgård" 60x50

1 200 kr

Utrop: 425 kr

1 Tavla Inge Pettersson olja"Näckroser" 38 x 47 cm

1 400 kr

Utrop: 250 kr

1 Tavla Inge Pettersson olja"rallarroser" 1991 38 x 54 cm

900 kr

Utrop: 375 kr

1 Tavla Bengt Olsson 81x65 Landskap

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla olja Peter Roma-92 "Dimmigt med Törnrosor" 33x41 cm

1 400 kr

Utrop: 250 kr

1 Tavla olja Nancy Junger-85 "blommor" 54 x 45 cm

650 kr

Utrop: 250 kr

2 Ljusstakar i gjutjärn och mässing signerade Kerstin Ringedal höjd 18 resp 24 cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla olja V.Aaltona 74x60cm "Landskap"

1 600 kr

Utrop: 1 450 kr

1 tavla etsning Pierre olofsson 26/260 29,5x24,5cm (d)

475 kr

Utrop: 550 kr

1 Olja Severin Nilsson 35 x 17 cm "promenad" (d)

6 300 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Akvarell Signerad OH "Eriksbergsparken" 37 x 44 cm (d)

Utrop: 4 800 kr

1 Tavla olja H. thomse "renar vid fjäll"

1 400 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla akvarell LLOYD, Walter Stuart-09 29x65 cm "Engelsk by vid å"

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

1 TAVLA LITO LENNART JIRLOV XC/ C. (d)

1 Tavla olja Acke Åslund 21x28cm (d)

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

1 Akvarell Acke Åslund 32 x 46 med dedikation (d)

Utrop: 6 000 kr

1 Tusch Acke Åslund 17 x 21 cm med dedikation (d)

Utrop: 3 000 kr