381 - 400 av 728
1...192021...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007

Klubbad för

Ring, Klackring med svart sten Ø ca 17½ 18K

Utrop: 500 kr

Herrur, Raymond Weil modell 5569 quartz, datum med läderband ca 24,5cm. med etui, Ej funktionsgaranti

950 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Sjöö Sandström Chronolink nr 480 1998 med stållänk ca 23cm med manual mm i box.

12 800 kr

Utrop: 15 000 kr

Damur, Certina manuell 14K med armband 18K ca 15cm, mindre skador, Ej funktionsgaranti, bruttovikt 15,7gr

700 kr

Utrop: 600 kr

Klocka, damur Gucci 3900L quartz i stål med pärlemotavla samt 24x ca 0,01ct diamanter, stållänk ca 17,5cm, i bruksskick. Ej funktionsgaranti

Utrop: 7 000 kr

Dykur, Citizen Promaster quartz modell C500 med gummiband ca 27cm. Ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Longines Automat modell L3.622 2006 i titan med länk ca 21cm 2 extra länkbitar med manual, giltig garanti, Ej funktionsgaranti, mindre repor

Utrop: 7 500 kr

Damur, Rado Coupole quartz med High tech ceramica länk med viklås ca 16cm, Ej funktionsgaranti

Utrop: 5 000 kr

Damur, Omega 18K manuell med länk modell X-länk 18K ca 18cm, saknar säkerhetskedja. Ej funktionsgaranti. Bruttovikt 27,3gr

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Dragspel, Pianospel Hagström Walter Special i bruksskick. med skadad väska. Ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 300 kr

Gitarr, Akustisk 12-strängad Washburn modell D12-12N med fodral, mindre repor.

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster med svajarm samt axelrem i fodral. Stötskador

2 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Gitarr, Akustisk Levin med fodral. skador.

175 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, kompaktkamera Nikon RF10 med fodral, Ej funktionsgaranti.

25 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Systemkamera Nikon FE2 med objektiv Tamron 28-80mm 1:3,5-4,2 macro. samt motor MD-12. Ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

Blixt, Kamerablixt Sunpak B3600AF

75 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Hemmabio, DVD JVC TH-S11 med 5 satelliter 33W samt 1 Subwoofer 40w med fjärrkontroll & manual. Ej funktionsgaranti

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Panasonic Lumix FX8 Leica optik 5mp med, manual, cd-skiva, USB-kabel, minneskort SD 16mb, laddare och kablar i kartong. Ej funktionsgaranti

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Sony DSC-T9 med Carl Zeiss optik 6MP samt manual, laddare, kabel i kartong, Ej funktionsgaranti. Sliten

Utrop: 1 200 kr

Vaser, 2st i kristall höjd ca 20 resp 15cm

100 kr

Utrop: 150 kr