Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007
Herrur, Raymond Weil modell 5569 quartz, datum med läderband ca 24,5cm. med etui, Ej funktionsgaranti
Herrur, Sjöö Sandström Chronolink nr 480 1998 med stållänk ca 23cm med manual mm i box.
Damur, Certina manuell 14K med armband 18K ca 15cm, mindre skador, Ej funktionsgaranti, bruttovikt 15,7gr
Klocka, damur Gucci 3900L quartz i stål med pärlemotavla samt 24x ca 0,01ct diamanter, stållänk ca 17,5cm, i bruksskick. Ej funktionsgaranti
Dykur, Citizen Promaster quartz modell C500 med gummiband ca 27cm. Ej funktionsgaranti
Herrur, Longines Automat modell L3.622 2006 i titan med länk ca 21cm 2 extra länkbitar med manual, giltig garanti, Ej funktionsgaranti, mindre repor
Damur, Rado Coupole quartz med High tech ceramica länk med viklås ca 16cm, Ej funktionsgaranti
Damur, Omega 18K manuell med länk modell X-länk 18K ca 18cm, saknar säkerhetskedja. Ej funktionsgaranti. Bruttovikt 27,3gr
Dragspel, Pianospel Hagström Walter Special i bruksskick. med skadad väska. Ej funktionsgaranti
Gitarr, Akustisk 12-strängad Washburn modell D12-12N med fodral, mindre repor.
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Nikon FE2 med objektiv Tamron 28-80mm 1:3,5-4,2 macro. samt motor MD-12. Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Hemmabio, DVD JVC TH-S11 med 5 satelliter 33W samt 1 Subwoofer 40w med fjärrkontroll & manual. Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Panasonic Lumix FX8 Leica optik 5mp med, manual, cd-skiva, USB-kabel, minneskort SD 16mb, laddare och kablar i kartong. Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Kamera, Sony DSC-T9 med Carl Zeiss optik 6MP samt manual, laddare, kabel i kartong, Ej funktionsgaranti. Sliten