361 - 380 av 728
1...181920...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007

Klubbad för

Halskedja, 50cm 18K 19,3g

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck 20cm med säkerhetskedja 18K 16,1g

Utrop: 2 000 kr

Ring, Ø16 1/4 18K 2,6g

Utrop: 350 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar i silver modell Vasa 11cm

Utrop: 300 kr

Skedar, 6st kaffeskedar i silver ca 10cm

275 kr

Utrop: 100 kr

Skedar, 12st Moccaskedar i silver ca 10cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Kedja, Halskedja doserad Cordell ca 48cm 18K , skador

Utrop: 600 kr

Kedja, Halskedja Venezia 45cm 18K

Utrop: 600 kr

Hänge, Hänge med Camé 18K

Utrop: 350 kr

Skedar, 6st matskedar i silver modell Disa ca 17,8cm

Utrop: 800 kr

Skedar, 9st matskedar i silver svenska modellen, graverade ca 18,5cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Bestick, 6st knivar ca 20cm, 5 gafflar ca 17,5cm, 5 st skedar ca 18cm. Allt i silver modell Chippendale

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Skedar, 7 kaffeskedar i silver modell Svensk Rund ca 12cm

650 kr

Utrop: 400 kr

Sked, 1st Sked modell Svensk Spetsig ca 18,4cm, graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 3 Gafflar ca 17,8cm, 2 Skedar ca 17,8cm, 3 Knivar ca 21cm allt i silver modell Disa

600 kr

Utrop: 700 kr

Skedar, 12 skedar i silver modell Rosen ca 9cm med etui

325 kr

Utrop: 200 kr

Herrur, Tissot Seastar quartz 18K med läderband ca 23cm. Ej funktionsgaranti

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Klocka, Omega Seamaster quartz i stål/guld med stållänk ca 16,5cm, Bruksskick, missfärgad tavla, repig. Ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Tissot 18K quartz, datum, med manual samt orginaletui. Graverad, i nyskick.

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Fickur, fickur med en boett i silver, skador. med klockkedja i oädel metall ca 26cm. Ej funktionsgaranti

200 kr

Utrop: 100 kr