Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007
Klubbad för
Parti, kristall: Skål med hänkel höjd ca 15cm, båtskål längd ca 15cm, Askfat Ø ca 10,5cm, sockerskål Ø ca 9,5 (utan hänklar), gräddkanna höjd ca 8,5cm
Symaskin, Brother PS-33 med manual, pedal, kablar samt kapell. Ej funktionsgaranti
Fiskespö, Kinetic 9 6" Ultracast med fodral samt haspelrulle Shimano Stradic 1000 FA i kartong med extra spole.
Bordsur, "Standard" Stockholm i mässing och marmor med pendel och nyckel. Lödning lös till glaset, 1 dekoration skadad. Ej funktionsgaranti
Skål, i kristall signerad Lindstrand Kosta (små nagg i kanten) Höjd 10,5cm Ø 17,5cm