261 - 280 av 728
1...131415...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007

Klubbad för

Halskedja, Kejsar 58,5cm 18K 259,5g

Utrop: 32 000 kr

Halskedja, Pansar 50cm 14K 2,3g

200 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld, skador 18K 21,2g

Utrop: 2 100 kr

Pärlcollier, doserat med guldlås 18K, (bör knytas om) 55cm mittpärlan 7,2mm

Utrop: 800 kr

Ringar, 2 Ringar 18K Ø 17, 17 1/4, 4,2g

Utrop: 550 kr

Slät ring, graverad, 18K Ø 19 1/2. 4,4g

Utrop: 475 kr

Halskedja, X-länk med stav, doserad, 42,5cm. 18K 17,8g

Utrop: 2 200 kr

Klackring, 14K Ø 19 1/2, 2,9g

200 kr

Utrop: 225 kr

Ringar, 2 Ringar, en graverad, Ø 19, 20 1/4, 18K 5,8g

Utrop: 650 kr

Armband, 14K med diamanter 18x ca 0,03ct, 30x ca 0,04ct några skadade, viklås, (22cm) 87,5g

Utrop: 10 600 kr

Armband, med djurmotiv, 19cm, repor, 18K 17,6g

Utrop: 1 900 kr

Medalj, 18K (med band) bruttovikt 11,2g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, 18K 19,5cm 5,9g

Utrop: 700 kr

Armband, Flerfärgat 18K 17,5cm 10,8g

Utrop: 1 500 kr

Ring, med vita stenar 18K Ø 17 1/2 4,3g

Utrop: 650 kr

Ring, mönstrad lägst 18K Ø 18 1,6g

Utrop: 225 kr

Ring, med vita stenar 14K Ø 18 1/4, 4,7g

425 kr

Utrop: 350 kr

Ring, med stenar 14K Ø 16 1/2. 1,8g

300 kr

Utrop: 150 kr

Ring, med vita stenar 14K Ø 17. 4,0g

375 kr

Utrop: 325 kr

Ring, med rosa och vita stenar, Ø 17 /2, 14K 4,7g

650 kr

Utrop: 375 kr