241 - 260 av 728
1...121314...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007

Klubbad för

Armband, 20cm 18K 45,8g

Utrop: 4 900 kr

Armband, med säkerhetskedja 19cm 18K 20,9g

Utrop: 2 300 kr

Armband, med säkerhetskedja samt hänge (skadat) 18K 20,8g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, lägst 18K små skador 41cm 13g

Utrop: 1 700 kr

Ring, 18K med 21 diamanter ingrav 0,50ct, (en sten naggad) Ø 17 5,5g

Utrop: 2 100 kr

Ring, med blå sten & 10 diamanter/ två med liten skada, ingrac 0,20ct Ø 16 3/4, 18K 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Armband, manglad Pansar (saknar säkerhetskedja) slitet 18K 18cm 8,9g

Utrop: 950 kr

Ring, med blå sten, Ø 16 1/4, 3,4g

Utrop: 425 kr

Slät ring, graverad, Ø 16 1/2 7,7g

700 kr

Utrop: 850 kr

Klackring, med svart sten 18K Ø 19 1/4 8,3g

Utrop: 1 100 kr

Klackring, tvåfärgad, hästhuvud, Ø 20, 18K 6,1g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 45cm 7,1g

Utrop: 950 kr

Ring, med diamant 1x ca 0,20 ct, äldre slipning, små naggar i gördeln, två klor slitna, Ø 17, graverad, 14K 2,0g

Utrop: 650 kr

Armband, Fiskben 20cm (lite slitet vid låset) 18K 26,9g

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, 42cm ihålig, Hänge kors, liten skada, 18K 8,4g

Utrop: 900 kr

Ring, öppen skena (Ø 17) 18K 20,4g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Slät ring, tvåfärgad 18K Ø 21,10,8g (graverad)

Utrop: 1 200 kr

Klackring, skadad skena, 1 diamant ca 0,08ct, 18K 5,5g

Utrop: 850 kr

Ring, med Camé (lite lös) Ø 18 1/2, 18K 3,4g

Utrop: 425 kr

Hänge, med vit sten 18K 1,2g

225 kr

Utrop: 175 kr