281 - 300 av 728
1...141516...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2007

Klubbad för

Ring, med vita stenar, 18K Ø 17 1/4, 3,1g

Utrop: 475 kr

Parti guld, 18K skador 4,4g

Utrop: 475 kr

Ring, med vita stenar Ø 17 1/4, 18K 5,6g

675 kr

Utrop: 800 kr

Ring, med stenar, 18K Ø 17 8,6g

Utrop: 1 300 kr

Ring, med vita stenar 18K Ø 18 1/2, 8,5g

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, Ärtlänk 18,5cm, med lås stämpl. Ole L 18K 31,7g

Utrop: 6 800 kr

Slät ring, tvåfärgad, graverad 18K Ø 17. 2,9g

250 kr

Utrop: 300 kr

Armband, flerfärgat, meandermönstrat, 18,5cm 14K 7,1g

Utrop: 550 kr

Armband, med stenar, Silver 925, 21,5cm

550 kr

Utrop: 450 kr

Ringar, 3 Ringar en med stenar, en med pärla, en med liten diamant nagg,Ø 16 1/4-18. 18K 6,3g

Utrop: 900 kr

Ring, lägst 18K 5,9g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 62cm Hänge skadat, 18K 8g

Utrop: 850 kr

Armband, lägst 18K 17cm, med blå berlock, 34,4g

Utrop: 4 200 kr

Brosch, 18K 4,6g

Utrop: 500 kr

Ring, med vita stenar 18K Ø 17 1/2, 2,4g

300 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen, ett par örringar, liten skada, 18K 2,2g

225 kr

Utrop: 275 kr

Slät Ring, graverad, Ø 20 18K 3,9g

Utrop: 425 kr

Ring, 18K med 27 diamanter (sämre kvalité) fr.0,02-0,07ct.Ø 17 7,4g

1 400 kr

Utrop: 1 900 kr

Ring, med svart sten Ø 17 1/2, 18K 10,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring, tvåfärgad med 5 små diamanter, Ø 17, graverad, 18K 3,0g

Utrop: 475 kr