161 - 180 av 696
1...8910...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006

Klubbad för

Slät ring, graverad, Ø 17 1,4g

Utrop: 150 kr

Armband, 18K 59,7g

5 800 kr

Utrop: 6 700 kr

Armring, med emalj, öppningsbar, Ø 7cm minst 18K 43,1g

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Klackring, små repor, Ø 20, 18K 12g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K skador, gravyr, 12,7g

Utrop: 1 300 kr

Armring, mönstrad, öppningsbar, Ø 6cm små repor, 18K 20,1g

Utrop: 2 200 kr

Ring, i vitguld med diamanter 4xca 0,06ct, en skadad, Ø 16. 18K 5,5g

Utrop: 1 100 kr

Armband, Cordell saknar lås, 14K 1,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hängen, 3 Hängen små skador 18K 3,1g

Utrop: 325 kr

Armband, X-länk 18,5cm 18K 5,9g

600 kr

Utrop: 700 kr

Ringar, 2 Ringar 18K Ø 16 1/2, 19. 4,1g

Utrop: 550 kr

Parti guld, skador, 18K 9g

Utrop: 950 kr

Armband, Bismarck 18K ,omgjord klockboett med sten 14K 18,5cm, säkerhets kedja ej guld 16,3g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, med sten Ø 16 3/4, 18K 4,7g

Utrop: 600 kr

Ring, med sten Ø 16 1/2, 18K 6,8g

Utrop: 950 kr

Brosch, med stenar, 18K 4,4g

Utrop: 600 kr

Slät ring, 23K ograverad, Ø 17 1/2, 5,3g

550 kr

Utrop: 650 kr

Damur, Movado äldre modell 18K Korridorlänk 18cm, berlock, graverad 18K bruttovikt 25g

1 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband, doserat, lägst 18K 20,5cm 27,9g

Utrop: 3 300 kr

Halskedja, Pansar 50cm, Hänge (hjärta) 18K 4,1g

425 kr

Utrop: 500 kr