181 - 200 av 696
1...91011...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006

Klubbad för

Ring, 18K Ø 17 2,4g

Utrop: 350 kr

Ringar, 4 Ringar, gravyr, skador, 18K 4,3g

Utrop: 450 kr

Armband, Ankar 19,5cm 18K 55,8g

Utrop: 7 100 kr

Ring, Id-Bricka 18K 8,1g (gravyr borttagen)

Utrop: 900 kr

Armband, Fiskben 18K 18,5cm 15,9gr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Pansar 51,5cm 18K 5,5g

Utrop: 700 kr

Ring, med tre små diamanter Ø 18, 18K 1,9g

Utrop: 350 kr

Kråsnål, 18K 1g

Utrop: 125 kr

Parti guld, skador, 18K 4,8g

Utrop: 500 kr

Alliansring, m diamanter 5 x ca 0,02ct,Ø 17 1/4 Del av hänge m diam 14 små Rosenstenar, 1 Äldre slipning ca 0,10ct 18K 3,7g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Cordell 58cm, Hänge/ krucifix små repor 18K 8,3g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Slät ring, graverad, 18K Ø 18 1/2 2,6g

Utrop: 275 kr

Armband, Ankar 18K 16cm 10,4g

Utrop: 1 400 kr

Släta ringar, graverade, 18K Ø 17, 3,2g

Utrop: 325 kr

Slät ring, graverad, 14K Ø 16, 1,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband, mönstrat 18K 21,5cm 44,4g

Utrop: 5 500 kr

Halskedja, Pansar, skador saknar lås, 42cm 18K 10,4g

Utrop: 1 100 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18K 5,9g

Utrop: 650 kr

Armband, Bismarck 18cm 18K 9,9g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, skadat, 18K 6,7g

Utrop: 700 kr