441 - 460 av 516
1...222324...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 14 september 2006

Klubbad för

1 Reproduktion av F Leger i ram sign FL-48

Utrop: 1 100 kr

1 Tavla olja Sten Duner "Hagbarts galje-80" 97x61 cm (d)

Utrop: 6 000 kr

2 st Gravyrer färglagda vissa skador

Utrop: 2 800 kr

1 Porslinsfigurin (troligtvis av Gotha eller Rauenstein), skador och spricka

1 Glasskål signerad Astrid Gate 1982 unik (d)

1 Par silverljusstakar skadade

1 Par silverljusstakar

1 Keramikskulptur Gustavsber Bagdad BW SK

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Keramikskulptur Gustavsber Bagdad BW

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Vas Flygsfors signerad Berndt

125 kr

Utrop: 200 kr

1 Tavla olja Bror Cederberg "träd"

125 kr

Utrop: 50 kr

1 par kristallvaser på metallfot

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla olja Fritz Kärfve "landskap" 75x90cm (d)

1 Vas Kosta Boda, K. Engman, nr: 40014 (d)

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas porslin Rosenthale, skickas ej

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Damarmbandsur Inex batteribyte krävs

75 kr

Utrop: 50 kr