1 Damarmbandsur Candino batteribyte krävs
Utrop: 50 kr
1 Fat av glas Kosta Boda Bertil Vallien nr 79435 (d)
Utrop: 2 000 kr
Utgår
1 Mobiltelefon LG U8120n låst till 3 med kvitto
Utrop: 400 kr
1 Keramikskål sign Isac
1 Keramikfigur Kunglig Dansk "mus"
1 Glasvas signerad ? 1 silverdosa
1 Halscollier Murana glas samt hänge av keramik och metall
1 Äkta matta Täbriz figural 270x173
Utrop: 4 000 kr
1 Väggpendyl Westerstrand, nyckel samt pendel, färgbortfall
Utrop: 550 kr
1 Ljuskrona mässing och glas, Boda 1960-tal, 6 ljus, design Erik Höglund
Utrop: 2 600 kr
1 Par lampetter mässing och glas Erik Höglund design
Utrop: 1 200 kr
2 Berlocker 18k 5,3 gram. Vikt 5,3g
Utrop: 700 kr
3 st Snusflaskor (en skadad sked) orientaliska
1 Keramikäpple Gunilla Kropp
1 Glasskål Kjell Ebngman Kosta Boda nr 59146
Utrop: 800 kr
Torsdag 14 sep 2006
Förfallna panter / ABV Pantbanken Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm