461 - 480 av 516
1...23242526 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 14 september 2006

Klubbad för

1 Damarmbandsur Candino batteribyte krävs

50 kr

Utrop: 50 kr

1 Fat av glas Kosta Boda Bertil Vallien nr 79435 (d)

Utrop: 2 000 kr

1 Mobiltelefon LG U8120n låst till 3 med kvitto

700 kr

Utrop: 400 kr

1 Keramikskål sign Isac

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Keramikskål sign Isac

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Keramikfigur Kunglig Dansk "mus"

650 kr

Utrop: 50 kr

1 Glasvas signerad ? 1 silverdosa

325 kr

Utrop: 50 kr

1 Halscollier Murana glas samt hänge av keramik och metall

325 kr

Utrop: 50 kr

1 Äkta matta Täbriz figural 270x173

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

1 Väggpendyl Westerstrand, nyckel samt pendel, färgbortfall

450 kr

Utrop: 550 kr

1 Ljuskrona mässing och glas, Boda 1960-tal, 6 ljus, design Erik Höglund

Utrop: 2 600 kr

1 Par lampetter mässing och glas Erik Höglund design

Utrop: 1 200 kr

2 Berlocker 18k 5,3 gram. Vikt 5,3g

Utrop: 700 kr

3 st Snusflaskor (en skadad sked) orientaliska

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Keramikäpple Gunilla Kropp

375 kr

Utrop: 50 kr

1 Glasskål Kjell Ebngman Kosta Boda nr 59146

600 kr

Utrop: 800 kr