341 - 360 av 600
1...171819...30 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2006

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Objektiv, Tokina 1:2.8 135mm. Gängfattning

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Väska, Kameraväska/ Portfölj. höjd ca 33cm i syntet

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Chinon Zoom 1:3.5-4.5/ 28~50mm. Bajonettfattning

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Stereo, Sony modell CMT-NE3 med högtalare, antennkablar, fjärrkontroll och manual

850 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Siemens modell CL75 med laddare och manual i kartong. Nyskick

700 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Ring, med vita stenar, Ø17 18K 6,3g

850 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Ringar, Släta, graverade 18K 8,7g

Utrop: 950 kr

Tekoppar, 18st med fat. "Musselmalet" Royal Copenhagen

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Mockakoppar, 20st med fat. "Musselmalet" Royal Copenhagen

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Kakfat, "Musselmalet" Royal Copenhagen med genombruten kant Ø 25cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Tallrikar, 2st "Musselmalet" Royal Copenhagen med genombruten kant Ø25cm

700 kr

Utrop: 700 kr

Tallrikar, 14st "Musselmalet" Royal Copenhagen med genombruten kant Ø 23cm

2 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Assietter, 10st "Musselmalet" Royal Copenhagen med genombruten kant Ø17cm

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Skedar, 9st modell Prins Albert längd 26,5cm 1 st modell Olga längd 26cm samtliga i silver

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Etsning, signerad Zorn 25x18cm (gulnat papper)

7 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Litografi, signerad Jan Lundqvist 48x45cm Storkyrkobrinken

450 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, signerad Berndt Wennström 95/295 22x28,5cm i pappmapp (d)

250 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Målning, Olja på duk 1800-tal ca 25,5x21cm. Ram något skadad (d)

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Väggur, Junghans med pendel och nyckel. Höjd ca 47cm

325 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstakar, 1 par i mässing, höjd ca 56cm (utan spett)

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr