Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2006
Klubbad för
Herrur, Mont Blanc Meisterstück modell 7042 nr BG 085705 Quartz, datum, i stål med läderband 24cm med orginalbox
Herrur, Seiko modell 7T32-7C20 Quartz, datum. I stål med stållänk 18cm. Batteri slut, repor
Herrur, Emporio Armani Quartz, Dag och datum,modell 643G med läderband 26cm. Batteri slut
Visa varaPantvaror Diverse musik
Gitarr, Akustisk Takamine modell EGM532SC med mikrofon och EQ. Med fodral. Lackskada på lock
Elgitarr, Fender Telecaster USA snr Z1032390 med fodral. Lackskador, saknar plast plupp till mikrofon reglage