Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2006
Klubbad för
Skrivställ, i betsad björk 1800-tal med 1 par bläckhorn i glas med glasinsatser samt bronsfigurin, Spricka i ett bläckhorn, naggar i glasinsatserna. Bredd ca 49cm. Höjd ca 38cm
Ring, med diamanter 1xca 0.25ct 1xca 0.30ct 1xca 0.33ct 1xca 0.35ct 18K vitguld Ø17 7,8g