341 - 360 av 415
1...171819...21 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 maj 2006

Klubbad för

1 Tavla litografi Gunnar Brusewitch 32/475 (d)

850 kr

Utrop: 800 kr

1 Tavla etsning Stig Borglind "döda fåglar" (d)

Utrop: 4 000 kr

1 Tavla olja Carl Magnus Lindqvist "porträtt"35x28 cm (d)

Utrop: 1 800 kr

1 litografi 120/250 sign Bengt Landin "minnen av glädjeämnen". 57*80cm (d)

375 kr

Utrop: 400 kr

1 tavla Harald Lindberg olja/collage 46x38cm "Pojke med dragspel" (d)

1 Tavla olja Fruls Tilpo (Hans Eriksson)-84 40x38 "gångtunnel" (d)

Utrop: 3 000 kr

1 Tavla lito Peter Freundenthal år 1979 (d)

800 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla akvarell "Vid Spinn stolen" Anna Nordgren (d)

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Lito J.Acosta oramad 78/250 (d)

425 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi handkollorerad Sven Lidberg oramad 7/99 (d)

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

1 litografi (oramad) av Del pezzo nr: 17/75 (d)

Utrop: 300 kr

1 Litografi oramad Clave HC.D (d)

2 400 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Litografi oramad Coignard EA (d)

Utrop: 1 400 kr

1 Litografi oramad Vasarely 37/100 (d)

1 200 kr

Utrop: 800 kr