321 - 340 av 415
1...161718...21 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 maj 2006

Klubbad för

1 Färglittografi Nora Gröndahl Jonsson PT "Höna med ägg" (d)

375 kr

Utrop: 400 kr

1 tavla/ litografi K. G Nilsson 13/120 (Till Newton) (d)

850 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla akvarell Gösta Kaudern-33 "marint" (d)

750 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla akvarell Frans Lindström "Jungfrugatan" (d)

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Tavla akvarell Frans Lindström "Nybergsgränd" (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla akvarell Frans Lindström "Västra Slussgatan" (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla akvarell Frans Lindström "Västra & östra slussgatan" (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla Harald Lindberg 5/280 sterbhus signerad "midsommarbåtarna" (d)

Utrop: 900 kr

6 Litografier Mikael Kihlman oramade (d)

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

5 st Djuptryck Lars Rylander (d)

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Tavla olja på drivved Harald lindberg 33x14,5cm (d)

1 600 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla blandteknik Harald Lindberg 14x19 cm dedikerad (d)

550 kr

Utrop: 300 kr

1 Kolritning "Ångbåt" 2 litografier "Mossebacketorg, snipa" Harald Lindberg (d)

475 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi K.G. Nilsson-85 18/90 till Newton (d)

Utrop: 1 000 kr