381 - 400 av 539
1...192021...27 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 23 mars 2006

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Stereo Sony DHC-MD373 Cd, Md, Radio med 1 högtalare samt fjärrkontroll

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Bärbar Tv Casio Ti-STN med nätaddapter samt manual

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Radiokontrollerad projektorklocka

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Cd/Kassette/Radio Sanyo Bassxpander, multi display, syncronized dubbing system med Fjk samt manual

325 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Minidisc Sharp MD-MT888 med sladdfjk, maual (saknar laddare)

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Digital Tv-Box Force 3 Series med sladdar samt Fjk i orginal kartong

400 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Dvd-spelare Veba AV2403, 1 Skärm Veba 6,8tum, 1 Cd-radio Clarion BD149R, 2 Trådlösa hörlurar allt för installation i bil

Utrop: 2 400 kr

1 Akvarell Robert Högfeldt "friaren" 34 x 26(behov av ny baksida i ram)(d)

Utrop: 4 200 kr

1 akvarell Robert Högfeldt 30 x 35 "hos frisören"(d)

Utrop: 6 000 kr

1 figurin B&G nr 2373, JP "fel sko" höjd ca:14 cm

425 kr

Utrop: 500 kr

1 Figurin B&G nr 2316 JK,"sitt fint" höjd ca:12 cm

375 kr

Utrop: 375 kr

1 Figurin B&G nr1567 PR,"vad står det?" höjd ca:9 cm

325 kr

Utrop: 375 kr

1 Tuschteckning Rohde signerad 29/12-57, samt mongramsign "2 män" 15 x 10(d)

4 000 kr

Utrop: 3 600 kr

1 Slaglåspistol svensk M/1845 för flottan

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Flintlåspistol, brittisk, New land Pattern, använd från 1810

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

1 Flintlåspistol Svensk M/1738-1820 för Livfgardet till häst

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr