481 - 500 av 885
1...242526...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2006

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster Japan snr 893002 i fodral. smärre skador bakplatta och svajarm saknas.Glappkontakt

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Mexico snr MN6234745 i mjukt skadat fodral (små skador)

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Saxofon, Tenor Hohner President nr. 7740. Etui saknas. Bucklig, slitage, skruv saknas

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Didgeridoo, blåsinstrument av målad eukalyptus. sprucken, avskavd färg

425 kr

Utrop: 200 kr

Gitarr, akustisk Wave modell BW-20SB i mjukt fordral

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Nikon Coolpix 4300 4,0 megapixel med laddare, minneskort 128mb CF. saknar USB/Videokabel,drivrutiner och manual.

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Konica Minolta Dimage Z2 med minneskort 16mb SD, manual, USB kabel och drivrutiner i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera Canon EOS 1000, objektiv Canon 35-70mm 1:3.5-4.5, blixt Yashica CS-201 i väska. saknar linsskydd

400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Portabel Cd-Radio-Kassetspelare Panasonic RX-ED50 med fjärrkontroll och manual. Nätkabel saknas

700 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Elektronik

DVD-spelare, LG modell DVD5193 med fjärrkontroll

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

MDspelare, Sony modell MZ-N910 med laddare,lurar med fjärr samt batteripack i fodral. saknar drivrutiner, manual och USB-Kabel.

475 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Kodak Easy Share C330 4mp med skrivare, kablar, manual, drivrutiner och fodral. saknar minneskort.

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar, i mässing. Höjd ca 9cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, 3 Hängen 18K (ngt slitna) 5,9g

550 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Argenta Kåge Gustavsberg.( liten skada i foten, reparerad hos Nationalmuseum)

2 000 kr

Utrop: 4 000 kr

Fruktskål, musselmalet Royal Copenhagen. Höjd 18cm, diameter 27,5cm, spricka, nagg.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas, signerad Sven Palmqvist Orrefors. Höjd 23cm

100 kr

Utrop: 250 kr

Skål, signerad Sven Palmqvist Orrefors. Största diameter 16cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Monica Bratt Reijmyre. Höjd 14cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Snipor, 2st Murano

200 kr

Utrop: 300 kr