Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2006
Elgitarr, Fender Stratocaster Japan snr 893002 i fodral. smärre skador bakplatta och svajarm saknas.Glappkontakt
Elgitarr, Fender Stratocaster Mexico snr MN6234745 i mjukt skadat fodral (små skador)
Saxofon, Tenor Hohner President nr. 7740. Etui saknas. Bucklig, slitage, skruv saknas
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Nikon Coolpix 4300 4,0 megapixel med laddare, minneskort 128mb CF. saknar USB/Videokabel,drivrutiner och manual.
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Konica Minolta Dimage Z2 med minneskort 16mb SD, manual, USB kabel och drivrutiner i kartong
Pantvaror Kamera
Kamera, systemkamera Canon EOS 1000, objektiv Canon 35-70mm 1:3.5-4.5, blixt Yashica CS-201 i väska. saknar linsskydd
Pantvaror Elektronik
Portabel Cd-Radio-Kassetspelare Panasonic RX-ED50 med fjärrkontroll och manual. Nätkabel saknas
Pantvaror Elektronik
MDspelare, Sony modell MZ-N910 med laddare,lurar med fjärr samt batteripack i fodral. saknar drivrutiner, manual och USB-Kabel.
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Kodak Easy Share C330 4mp med skrivare, kablar, manual, drivrutiner och fodral. saknar minneskort.